Firma Adı İletişim Konum
AKYAPAK MAKİNA SANAYİ TİCARET A. Ş.
HASANAĞA OSB MAH. HOSAB SANAYİ CAD. NO: 62 / NİLÜFER / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 224 280 7500
Web: https://www.akyapak.com.tr
Salon: 4
Stant: 402/403
Ürün Grupları
  • Frezeler
  • Metal Sac isleme Makineleri
  • Plazma Kesim Makineleri
  • Profil Bukme Makineleri
  • Sekillendirme Teknolojisi
  • Yapısal Çelik ve Plaka İşleme Makineleri - Structural Steel and Plate Proseccing Machines

Metal bükme, delme, kesme makineleri ve kaynak çözümleri ile 6 kıtada 120 ülkeye ihracat yapan Bursa nın en köklü üreticilerinden AKYAPAK 60. yılını kutluyor. Yarım asrı aşan başarı öyküsünü yenilerini de ekleyerek yazmaya devam eden AKYAPAK, bugün Türkiye nin gücünü simgeleyen yüksek kalitesini başarıyla dünyaya taşıyor. Dünya genelindeki güçlü imajını pekiştirecek yeni adımlar atan AKYAPAK, son olarak Akyapak USA ve Akyapak Russia yapılanmalarını oluşturarak Tampa ve Moskova da ofisler açtı. AKYAPAK, toplamda 32 bin metrekarelik kapalı alana sahip teknolojik üretim tesisleri ile hem Bursa hem de Türkiye için bir gurur kaynağı 1962 yılında Bursa da kurulan AKYAPAK, ilk günden itibaren gösterdiği azimle, yenilikleri ve teknolojiyi yakından takip ederek dünya çapında tanındığı bugünkü konumuna geldi. Üretim ve yönetim merkezi Bursa da olan AKYAPAK, eğitimlerle geliştirdiği 320 kişilik deneyimli kadrosu ile Türkiye de ve dünyada teknolojiye şekil vermeye devam ediyor. Akyapak, ürünlerini dünyaya farklı markalarla pazarlıyor; sac, boru ve profil bükme makinelerinde AKBEND, dünyada da, Türkiye de de öncülerinden olduğu delik delme hatlarında AKDRILL ve kaynak çözümlerine yönelik üretiminde AKWELD Oxy ve plasma kesim makineleri ve bombe sanayi içerisinde yer alan bir çok farklı sektörün ihtiyaç duyduğu ürün gamını ise yine kendi ana markası AKYAPAK ile üretiyor. AKYAPAK, otomotiv, denizcilik, havacılık, inşaat, ısıtma-soğutma, enerji, petrokimya, savunma sanayisi gibi küresel ekonomiye yön veren pek çok alanda müşterilerine yüksek kaliteli üretim ve uygulama çözümleri sunuyor. Bugün Mitsubishi, Mercedes, Harley Davidson ve Rolls Royce gibi dünya devlerinin fabrikalarında, TAİ ve ROKETSAN gibi Türk Havacılık ve Savunma Sanayi kuruluşlarında AKYAPAK makineleri kullanılmaktadır. İstanbul Atatürk Havalimanı, Atatürk Olimpiyat Stadı, Formula 1 İstanbul Park tribünleri, Dubai Eye ve Türkmenbaşı Liman Projesi gibi ünlü yapılarla otomobiller, motosikletler, gemiler, uçaklar, havaalanları, köprüler, statlar, çelik konstrüksiyon binalar, gökdelenler, rüzgar türbinleri, benzin istasyonları gibi hayatın hemen her alanında karşılaşılabilecek daha bir çok araç ve yapının üretim ve inşa süreçlerinde AKYAPAK makinelerinin imzası bulunuyor. AKYAPAK ı hem Türkiye hem de dünya genelinde ilk tercihlerden biri yapan özelliklerin başında titiz kalite kontrol süreçleri, imalatta kullanılan her bir parçanın özenle denetimden geçirilmesi ve dünyaca markalaşmış malzemelerin kullanılması geliyor. Sipariş kabulden, mamul montajına kadar geçen tüm süreçlerde aynı yüksek kalite ve müşteri odaklı yaklaşım, AKYAPAK ın üretim felsefesini oluşturuyor. CE, ISO 90012015 , TSEK ve TURQUM sertifikaları ise AKYAPAK ın kalitesini ve yüksek standartlarını resmi olarak kanıtlıyor.

AKDKöşebent İşleme Hatları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

AKD Köşebent Delme Kesme ve markalama Hattı ile Akyapak, elektrik ya da telefon direkleri, kuleler, petrol rafinerileri ve tüm çelik inşaat işlerinde hızlı ama kaliteli ve firesiz çalışmak isteyenler için yepyeni bir üretim çözümü sunuyor

APPPlaka Zımba Makineleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

APP 80 modelinde standart programlama ile plaka konumlandırma 1000×500 boyutlarında ve 100kg ağırlığındaki parça ile sınırlıdır. Manuel olarak 1000×500 boyutlarında veya 250kg ağırlığındaki plakanın sadece zımbaya uygun alanı zımbalanabilir.

3ADM10 Eksen Üç İş Milli Delik Delme Hatları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

AKYAPAK, sektörünün öncüsü olarak çelik konstrüksiyon delik delme hatlarında da teknolojisini Türkiye den dünyaya taşıyor. Bu alanda AKDRILL markasını oluşturan AKYAPAK, çelik konstrüksiyon direkler için servo motorlu CNC delik delme makine serilerini ADM ismi ile üretiyor.

AFDPlaka Delme Makineleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çelik yapı sektöründe Flanş ve Plaka Delme konusunda da ileri teknik çözüm yine AKYAPAK tan AFD ile 1000×1500 mm ölçülerine kadar malzemelerde yüksek hız, yüksek işleme verimliliği yüksek kalite

ASTCNC Açılı Şerit Testereler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Açılı kesme pozisyonu servo-motor ile ayarlanır (pozisyona getirilir). Malzemeye göre kesme hızı ilerlemesi ayarlanabilir. Kesme hızı = şerit hızı Kesme ilerlemesi = şerit testeresinin dikey hareketi.

AHSAHS 4-Toplu Silindir Bükme Makineleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

4 Toplu Silindir Bükme Makineleri Büyük Zorluklara Büyük Çözümler AHS hassas ve zorlu bükümler için güvenilir ve mükemmel çözüm sunar. 2 mm den 200 mm ye plaka kalınlığında ve 500 mm den 12000 mm ye sac genişliğinde malzemeleri bükmek için en akılcı seçimdir. Hassas, Üretken ve Güvenilir AHS, güvenirliğinin yanında, yüksek büküm hızı ile üretkenliği arttırırken kullanım kolaylığı sayesinde en zorlu bükümlerin üstesinden kolayca gelebilir. Plaka, büküm süresince sıkıştırılmış olduğundan patinaj ve malzemenin kayması önlenmiştir. Böylece daha güvenli bükümler gerçekleştirilir ve daha hassas sonuçlar elde edilir. AHS 4 Valsli Hidrolik Silindir Makineleri nde yan millerden biri dayama olarak kullanılabilir, böylece plaka, giriş yönünün karşısındaki mile kolayca ve hassas bir şekilde hizalanabilir.

MCBOrta Seri Kolon-Bom Sistemleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kolon-Bom sistemleri, parçayı bağımsız olarak kaynatabileceği gibi, çevirici ya da pozisyoner yardımıyla dairesel veya boy kaynak da yapabilmektedir. Sistemde kullanılacak kaynak türleri; TOZALTI, MIG, MAG, TIG olabilir. Ayrıca Kolon-Bom sistemleri; zeminde sabit veya ray üzerinde otomatik yürüyüşlü olabilir. Kolon-Bom sistemleri kalitenin artırılması, üretim zamanının ve operatör yorgunluklarının azaltılmasına, hassasiyete ve bir operatörün yapabileceği devamlı kaynak miktarını artırmaya imkân verir. Akyapak Makine standart listelerinde 3×3 ile 9×9 Kolon-Bom sistemlerine yer vermektedir. Ancak özel durumlarda 10 x 10 metreye kadar üretim yapma kapasitesine sahiptir.

APK3003-Toplu Profil Bükme Makineleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ağır Seri Profil Bükme Makineleri Profil Bükme Makinelerinde Ölçüyü Aştık Akyapak hidrolik profil bükme makinelerinde de müşterilerinin çözüm ortağı olan geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.Yüksek kaliteli komponentler özel teknik tasarım başarısıyla çok güçlü bir gövdede birleşerek en ileri teknoloji hidrolik boru ve profil bükme makinelerini meydana getiriyor. Çelik (ST-52) malzemeden yapılan kaynak konstrüksiyon yapısı ile sağlam ve güvenilir, daha büyük mil çapları ile minimum esneme ve daha az deformasyon, daha büyük rulman ölçüleri ile uzun ömürlü APK Hidrolik Profil Bükme Makineleri, yüksek büküm momenti ve hidrolik silindirlerinin kuvveti sayesinde ise daha büyük kesitleri zorlanmadan bükebiliyor.

ABMBoru Bükme Makineleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Boru Bükme Makinesi ABM 38 CNC Boru Bükme Makinesi ile 38 mm çapa kadar borularda mükemmel büküm sonuçları elde edersiniz. Akyapak ın sürekli geliştirdiği CNC özelliği ile de yüksek kullanım kolaylığı sağlarsınız. Böylece iş verimliliğiniz hiç düşmez, katlanarak büyümeye devam eder.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.